1
DARIA DEMBIŃSKA

Nazywam się Daria Dembińska, z zawodu jestem fizjoterapeutką i od listopada stałam się częścią ekipy TK. Przyjechałam dla Państwa z Tarnowa (Piwnica Spa), gdzie rozpoczynałam swoją przygodę z zawodem, pracując jako terapeutka spa&wellness. Starając się sprostać Państwa wymaganiom, od kilku lat zgłębiam tajniki masażu oraz świata kosmetyki. Moją mocną stroną są masaże relaksacyjne, w szczególności orientalne oraz zabiegi na twarz i ciało. Przybywam do Term Krakowskich w celu wzbogacenia ich o własne doświadczenie, pracy z ciałem i duchem.
Szczególnie polecam masaż polinezyjski LOMI-LOMI który wykonuję w duchu Aloha, to znaczy z radością i miłującym uznaniem dla człowieka leżącego na stole. Dzięki Lomi Lomi postaram się aby Państwa dusza i ciało osiągnęła stan równowagi, a uzyskana harmonia ciała i ducha pozwoliła otworzyć się na zmiany.

2
KINGA BIERNAT

Nazywam się Kinga Biernat i pochodzę z Krakowa. Z wykształcenia jak i z zamiłowania jestem Masażystką. Jestem absolwentką Policealnej Szkoły Masażu Leczniczego w Krakowie, po której uzyskałam uprawnienia do wykonywania masażu leczniczego, klasycznego, sportowego oraz drenażu limfatycznego. Masaż od zawsze mnie fascynował dlatego jest dla mnie czymś więcej niż tylko zawodem. Stanowi moją pasje i ciągłą motywacje aby rozwijać swoje umiejętności oraz kwalifikacje.
Do moich specjalności należy masaż relaksacyjny, sportowy, gorącymi kamieniami oraz masaż Auyrweda.
Niezwykle dużą satysfakcję czerpię ze świadomości, że mogę poprawiać samopoczucie pacjentów. Mam nadzieje, że będą mogli się Państwo o tym przekonać. Zapraszam na masaże i zabiegi do Term Krakowskich

artursurmiak
ARTUR SURMIAK

Nazywam się Artur Surmiak, jestem magistrem fizjoterapii. Pracuję w Termach Krakowskich na ul. Dekerta 24 w Krakowie, do których mam przyjemność Państwa zaprosić. Jesteśmy poradnią rehabilitacyjną dla dzieci i dorosłych, w której pomagamy Państwu pozbyć się dolegliwości o różnym podłożu.
Proces postępowania terapeutycznego prowadzony jest przez jednego terapeutę od początku do końca.

Stosujemy metody PNF, FDM, mamy szeroki wachlarz elektroterapii, laser biostymylacyjny, stosujemy aparaty do światłolecznictwa, terapii ultradźwiękowej, pola magnetycznego. Wykonujemy też zabiegi presoterapii na urządzeniu BOA.

Problemy bólowe, dolegliwości zaburzające codzienne funkcjonowanie, deficyty poudarowe, powypadkowe. Lista problemów mogących nękać ludzki organizm jest bardzo długa. Jeżeli mają Państwo pytania o nasze możliwości, coś Państwa zastanawia – zachęcamy do kontaktu.

.